Серія геотермальних теплових насосів CTC GSi 600

image
image
image
image
image

Файли для скачування

Буклет

Файл побудови системи

Каталог

Аксесуари

Технічні параметри

CTC GSi 600
Нова стильна, розумна та економічна серія інверторних геотермальних теплових насосів.
CTC GSi 600 має сенсорний дисплей з дуже зручним інтерфейсом, за допомогою якого ви можете легко отримати доступ до всіх функцій, як і з вашого смартфону. Ви також можете дзеркально відображати дисплей на своєму планшеті,телефоні або комп’ютері. Але найголовніше, що він має зручний інтерфейс та чіткі символи, які полегшують регулювання опалення, гарячої води та дозволяє отримувати безліч оперативної інформації. 
За допомогою інверторного управління CTC GSi 600 автоматично пристосовується до потреб енергії вашого будинку протягом року. Коли потрібен високий вихід, потужність компресора збільшується. Коли потрібна менша потужність, компресор переходить на нижчу потужність. Це означає, що ви завжди досягнете максимальної економії (до 85%).
Сезонний коефіцієнт продуктивності (SCOP 5) CTC GSi 600 означає, що протягом року він виробляє в 5 разів більше енергії, ніж споживає. Компресорний і охолоджувальний блоки розташовані в окремому звукоізольованому блоці, що робить його дуже тихим – лише 34 дБ (А) при нормальній швидкості обертання компресора. Крім того, весь тепловий насос має дуже ефективну ізоляцію, яка мінімізує втрати енергії. CTC GSi 600 відповідає вимогам до рейтингу A +++, що є найкращим рейтингом енергоефективності, який може мати тепловий насос.
CTC GSi 600 автоматично адаптується до існуючого геотермального поля. Це означає, що коли ви замінюєте старий тепловий насос, ваші витрати на встановлення значно зменшуються. Крім того, виріб отримав нове гнучке розсольне з’єднання, що полегшує його встановлення.
CTC GSi 600 оснащений високоефективним нагрівачем гарячої води, який виробляє понад 300 літрів гарячої води. Крім того, CTC GSi доступний у трьох розмірах:

CTC GSi 608 найкраще підходить для дещо менших ,будинків,

CTC GSi 612 для середніх розмірів

CTC GSi 616 для трохи більших приміщень.

CTC GSi 600 має стандартне підключення до Інтернету, завдяки чому ви можете легко дистанційно керувати своїм тепловим насосом. Щоб забезпечити сумісність із розумними будинками, виріб обладнаний для підключення до Alexa, Google Home тощо. Він також підтримує SmartGrid, що означає, що він обладнаний для електромереж майбутнього.

Переваги
– Стильний дизайн
– Розумний сенсорний дисплей із зручним інтерфейсом
– Економічний: заощаджуйте до 85%
– Найвищий енергетичний клас: A +++
– Виробляє понад 300 літрів гарячої води
– Дуже високий коефіцієнт сезонної ефективності – SCOP 5.5
– Стандартне підключення до Інтернету
– Дуже тихий 34 дБ (A)
– Оснащений системою клімат-контроль
– Готовий до роботи з SmartGrid – електромережами майбутнього
Моделі
58930000
1 Тепловий насос ґрунт-вода CTC GSi 608 3x400V (інвертор)
58930000
2 Тепловий насос ґрунт-вода CTC GSi 612  3x400V (інвертор)
58930100
2 Тепловий насос ґрунт-вода CTC GSi 612  1x230V (інвертор)
58930000
3 Тепловий насос ґрунт-вода CTC GSi 616 3x400V (інвертор)