EcoLogic M\L

image

Файли для скачування

Буклет

Файл побудови системи

CTC EcoLogic L може контролювати до десяти теплових насосів. Щоб забезпечити сумісність з більшістю котлів і водонагрівальних систем радіаторів, можна вибрати шість різних базових налаштувань. Система управління повністю автоматично здійснює підключення та відключення існуючих котлыв, визначає пріоритет виробництва гарячого водопостачання або нагрівання і може контролювати до чотирьох контурів опалення.

CTC EcoLogic M – дещо простіший варіант, здатний керувати до двох теплових насосів та чотирьох контурів опалення, що достатньо для більшості будинків.

CTC EcoLogic має вбудований монітор живлення, сигнал тривоги та пріоритетність гарячої води. Ви можете реєструвати операційні дані та програми оновлення через USB. CTC EcoLogic також можна керувати через Інтернет або SMS повідомленням (через додатковий модуль) або підключити до віддаленого комп’ютера (DUC).

CTC EcoLogic має великий і чіткий 4,3-дюймовий кольоровий сенсорний екран. Він відображає операційні дані, довгострокові значення та особисті налаштування у легкому для читання та логічному порядку. Ви також можете отримати журнал операційних даних та оновлення програм через USB.

CTC EcoLogic має вбудований модуль інтернет.

CTC EcoLogic має надзвичайно логічні аксесуари, н

CTC EcoLogic – логічний і очевидний вибір!