Серія геотермальних теплових насосів EcoPart Pro\Basic

image
image

Файли для скачування

Буклет

Каталог

Аксесуари

Технічні характеристики

Файл побудови системи

CTC EcoPart Pro / Basic підходить для обігріву великих будівель, таких як багатоквартирні будинки, виробничі приміщення та церкви.

Розумне та просте управління

Розумне та просте управлінняCTC EcoPart Pro поставляється з унікальною вбудованою системою управління EcoLogic Pro. Блок управління керує всією вашою системою опалення. Він моніторить і контролює ваші теплові насоси, гарячу воду, сонячні панелі, додаткове опалення, буферні баки, басейн, безкоштовне охолодження та інше. Ви також можете дистанційно стежити за об’єктом за допомогою Modbus або SMS. Якщо вам не потрібен такий розширений контроль, виберіть натомість CTC EcoPart Basic. CTC EcoPart Basic може управлятися цифровим сигналом (терморегулятор).

Крім того, тепловим насосом можна керувати, регулюючи температуру обратки, наприклад, простим управлінням, яке ідеально підходить для нагріву бака гарячої води. Простішим або гнучкішим рішення вже бути не може.

Дуже низький рівень шуму

Використовуючи окремі модулі охолодження, CTC EcoPart Pro / Basic здатний збільшити потужність у три етапи. Це забезпечує плавнішу експлуатацію та кращу адаптацію до різних вимог будинку. Результат – меньше старт/стопів компресора та більший комфорт нагріву порівняно з одноступінчастими продуктами. Окремі модулі охолодження також мають дуже низький рівень шуму.

CTC EcoPart Pro / Basic доступний у трьох розмірах: 25, 30 та 35 кВт, і їх можна підключити послідовно до 170 кВт (один CTC EcoPart i435 Pro, який керує чотирма додатковими модулями CTC EcoPart 435 Basic). Для досягнення найнижчого можливого споживання енергії та найвищої економії, CTC EcoPart Pro / Basic оснащений двома енергоефективними циркуляційними насосами розсолу та опалення.

Більше гарячої води та гарячіші радіатори

Завдяки вдосконаленому контуру холодоагенту та високоефективним компресорам, CTC EcoPart Pro / Basic може нагрівати воду до 65 ° C. Це означає, що ви отримуєте більше гарячої води та тепліші радіатори. Ідеально підходить для приміщень з високотемпературними системами опалення.

CTC EcoPart Pro призначений для підключення або до нових, або до існуючих систем. Ґрунт, озера та скелі використовуються як джерела тепла. Систему розсолу можна легко підключити зправа, зліва, зверху або ззаду.

CTC EcoPart Pro – безпечний і очевидний вибір.