Серія геотермальних теплових насосів EcoPart 400

image
image

Файли для скачування

Буклет

Матриця сумісності

Каталог

Аксесуари

Технічні характеристики

Компактні теплові насоси з низькою висотою, що робить їх ідеальними для тісних приміщень. Шість ультраефективних, компактних теплових насосів, які задовольняють потреби в опаленні будинків або невеликих виробничих приміщень. CTC EcoPart 400 доступні в шести моделях: 6-17 кВт.

Ультраефективний та розумний

Завдяки CTC EcoPart 400 ви заощаджуєте до 80% від своїх поточних потреб в енергії. Якщо ваші потреби в енергії більше, ви можете підключити каскад до десяти блоків CTC EcoPart 400 разом. Тихий та простий

CTC EcoPart 400 тихіший, ніж будь-коли, завдяки звукоізольованим модулям охолодження. Він невеликий і акуратний, тому простий в монтажі і простий в обслуговуванні.

Рішення все в одному

Ви можете доповнити іншими джерелами енергії та підключити сонячне опалення, камін з водяною рубашкою або навіть басейн! Наші рішення по суті надають вам необмежену кількість можливостей для ваших потреб та вашого будинку

Маленький і потужний

Якщо висота стелі занадто мала для нормального теплового насоса, CTC EcoPart можна підключити до внутрішнього модуля CTC EcoZenith i250 L. Якщо у вас більша потреба у гарячій воді, виберіть замість цього CTC EcoZenith i350 L, оскільки він оснащений ультраефективним теплообмінником гарячої води.

Якщо ви хочете підключити інше джерело тепла або басейн, CTC EcoPart 400 можна підключити до CTC EcoZenith i550 Pro. Майте на увазі, що CTC EcoZenith i550 – це кругла ємність, що потребує трохи більше місця. Якщо у вас більші потреби або якщо у вас вже є система, яку ви хочете доповнити, CTC EcoLogic Pro дозволяє вам підключити до системи гарячої води та опалення до десяти теплових насосів.

Системи управління для CTC EcoZenith та CTC EcoLogic Pro можуть керувати всією системою опалення, а також може контролювати виробництво гарячої води відповідно до ваших уподобань та потреб.

Доповнюйте систему охолодженням, декількома контурами опалення, сонячними панелями і навіть басейном – з нашими внутрішніми модулями все вбудовано з самого початку. Простіше або гнучкіше вже не буває!

Завдяки CTC Connect + ви можете легко керувати своїм тепловим насосом за допомогою свого смартфона.