Внутрішні модулі

Всі внутрішні модулі від CTC оснащені унікальною системою управління, яка використовується для обчислення потреб в опаленні вашого будинку. Система управління гарантує, що тепловий насос працює ефективно, а також виробляється потрібна кількість тепла та гарячої води. Доступ до системи управління здійснюється за допомогою зручного сенсорного екрану з чіткими символами.

CTC EcoZenith i360

Внутрішній модуль для великої кількості гарячої води CTC EcoZenith i360 оснащений тією самою ультраефективною технологією нагріву води, що і наші геотермальні теплові насоси. У поєднанні з CTC EcoAir або CTC EcoPart, він може виробляти понад 300 літрів гарячої води.

Дізнатися більше про EcoZenith i360

CTC EcoZenith i255

Внутрішній модуль ніколи не повинен бути слабкою ланкою – інакше не буде важливо, наскільки ефективний ваш тепловий насос. Наш внутрішній модуль CTC EcoZenith i255 має все, що завгодно – плюс ще трохи.

Дізнатися більше про EcoZenith 255

CTC EcoZenith i555 Pro

Все в одному!

Басейн? Сонячна енергія? Або просто діти, які дуже люблять воду?

CTC EcoZenith i555 Pro – це універсальний бак із вбудованим інтелектуальним управлінням як різними тепловими насосами, так і іншими джерелами енергії для опалення, нагріву басейну та приготування гарячої води.

Дізнатися більше про EcoZenith i555Pro