Зроблено в Швеції!

Інвестуючи в тепловий насос від CTC, ви можете бути впевнені, що ви встановлюєте один з найнадійніших і довговічних теплових насосів на ринку. Вся розробка та виробництво відбувається на заводі в Швеції, Смоленді, де врахування якості та інновацій йдуть рука об руку.

CTC – шведська якість з 1923 року.

Ми є екологічно орієнтованою компанією, яка працює в напрямку ” майбутнє без використання горючих копалин”

Наші теплові насоси використовують сонячну енергію, що зберігається в ґрунті, озерах та повітрі. Сонячна енергія є вільною, екологічною та сприяє зниженню викидів парникових газів. Маючи майже 100-річний досвід, ми пропонуємо інноваційні та розумні рішення для майбутніх поколінь без використання горючих копалин.

Ми раді, що тема альтернативної енергетики вам близька і цікава і ви хочете розвиватися в цьому напрямку. Будемо раді допомогти в питанні підбору, монтажу та сервісу теплових насосів, а будучи офіційним імпортером, гарантуємо кращі ціни на ґрунтові і повітряні теплові насоси від виробника СТС, Швеція.

Компанія «ЮНІДЖІ» з 2014 є офіційним імпортером і представником шведських теплових насосів СТС в Україні. На сьогоднішній день ми можемо запропонувати найширший спектр теплових насосів, накопичувальних ємностей і задовольнити будь-які запити замовника як в нових проектах так і в модернізації існуючих котелень.

Шведське обладнання СТС дозволяє будувати гнучкі системи опалення, охолодження, вентиляції, рекуперації і гарячого водопостачання, підключати і управляти різними джерелами тепла (газовий котел, сонячний колектор, твердопаливний котел та інше) і легко модернізувати вже існуючі системи опалення.

Маючи майже 100-річний досвід, ми активно працюємо над майбутнім, в якому суспільство не використовує невідновлювальні джерела енергії. Всі наші теплові насоси розроблені та виготовлені в регіоні Смоланд у Швеції. Озернемося на далекий 1923 рік, коли ми почали опалювати шведські будинки. Ми стали відомими завдяки нашим зеленим котлам, які постачали опалення мільйонам домогосподарств по всій Європі. Ми були першою компанією, яка запропонувала опалювальні котли із вбудованим нагріванням гарячої води, і ми першими запровадили теплові насоси повітря-вода.

Тому без перебільшення можна сказати, що ми розвинули галузь. Коротше кажучи – CTC є одним з провідних європейських виробників опалювальних виробів. Ми знаходимось у Смоленді та є частиною Enertech AB разом із Bentone, Turboflame та Osby Parca, з продажами по всьому світу.

З нами ви гарантовано отримаєте душевний спокій, якість та тепло!

Наш канал YouTube
Ми на сторінці фейсбук