Повітряні теплові насоси

Завдяки тепловому насосу повітря-вода від CTC ви можете заощадити до 75% на витратах на опалення

Тепловий насос повітря-вода перетворює енергію повітря в тепло і гарячу воду. А оскільки для цього не потрібно бурити свердловини та облаштовувати геополе, його легко встановити. Енергія, яка використовується, є вільною, екологічною та сприяє зменьшенню викидів парникових газів. Завдяки EnergyFlex, доповнення іншими джерелами тепла, такими як сонячне опалення, є простим, і ви також можете обігріти басейн і заощадити гроші! Завдяки тепловому насосу повітря-вода від CTC ви можете заощадити до 75% від витрат на опалення.

CTC має два типи теплових насосів повітря-вода. Інверторні теплові насоси зі змінною швидкістю компресора та теплові насоси з функцією старт/стоп. CTC EcoAir 600M – це серія інверторних теплових насосів, які автоматично підлаштовуються під потреби приміщення. Коли потрібно більше тепла або гарячої води, потужність теплового насоса збільшується. Коли потрібна меньша потужність, насос працює з меньшою швидкістю.

CTC EcoAir 400 – це серія простих теплових насосів, які нагрівають будівлю та гарячу воду за допомогою компресора з функцією старт/стоп (включення / вимикання). Простий тепловий насос старт/стоп трохи дешевший, ніж інверторний тепловий насос, але і ефективність буде трохи нижчою.

Серія теплових насосів CTC EcoAir 600M

Інверторні теплові насоси повітря-вода

CTC EcoAir 600M – це нова серія інверторних теплових насосів повітря-вода, які адаптуються до потреб будівлі в енергії протягом року. При високій потребі в теплі, потужність теплового насосу збільшується. Коли потрібно менше тепла, компресор переходить на меньшу потужність. Завдяки цьому ви завжди досягнете максимальної економії (до 75%).

Моделі: 610M, 614M, 622M 

Дізнатися більше про серію 600 

CTC EcoAir 510M

Інверторний тепловий насос з потужністю  2-10 kW що автоматично підлаштовується до потреб будинку протягом року: Модель 510M

Дізнатися більше про тепловий насос EcoAir 510M

Серія теплових насосів CTC EcoAir 400

Cерія простих теплових насосів, які нагрівають будівлю та гарячу воду за допомогою компресора з функцією старт/стоп. Простий тепловий насос старт/стоп трохи дешевший, ніж інверторний тепловий насос, але і економія буде трохи нижчою. Моделі: 406-420

Дізнатися більше про серію 400

Серія теплових насосів CTC CombiAir з функцією охолодження.

Серія інверторних теплових насосів повітря-вода, які адаптуються до потреб в енергії вашої будівлі протягом року. Для ідеального клімату в приміщенні вони виробляють як охолодження, так і опалення
CTC CombiAir – це нова серія ефективних інверторних теплових насосів повітря-вода, спеціально розроблених для скандинавського клімату. CTC CombiAir доступний у чотирьох розмірах, від 6 кВт до 16 кВт. CTC CombiAir дуже простий в установці. Теплові насоси використовують зовнішнє повітря як джерело енергії, тому в землі не потрібні свердловини та колектор.

Дізнатися більше про серію CombiAir

DualClima

Серія інверторних теплових насосів повітря-вода, які адаптуються до потреб в енергії вашої будівлі протягом року. Забезпечують як опалення, гаряче водопостачання так і охолодження.
DualClima – серія бюджетних ефективних інверторних теплових насосів повітря-вода,  Іспанського виробника DOMUSA, доступний у трьох розмірах, 8 кВт, 11кВт, 16 кВт. Повністю укомплектований для запуску (В комплекті з циркуляційним насосом, контролером, розширювальним баком). Теплові насоси використовують зовнішнє повітря як джерело енергії, тому в землі не потрібні свердловини та колектор.

Дізнатися більше про серію DualClima