Серія повітряних теплових насосів EcoAir 600

image
image
image
image

Файли для скачування

Буклет

EnergyFlex

Матриця сумісності

Каталог

Аксесуари

Технічні характеристики

Конструкція серії CTC EcoAir 600M базується на перевіреній серії EcoAir, що є одним з найпопулярніших у Швеції теплових насосів повітря-вода. В результаті ми отримали виріб з дуже високою ефективністю та дуже низьким рівнем шуму.

CTC EcoAir 600M настільки ефективний, що забезпечує в п’ять разів більше енергії, ніж споживає.

Серія має стильний дизайн і вписується в більшість приміщень. Він також має функцію автоматичного розморожування за вимогою, що зменшує необхідну кількість циклів відтаювання. Це забезпечує більше тепла, більше енергії та довший термін служби.

CTC EcoAir 600M доступний в декількох моделях:

CTC EcoAir 610M потужністю 2,5 – 10 кВт

CTC EcoAir 614M потужністю 2,5 – 14 кВт

CTC EcoAir 622M потужністю 4,5 – 22 кВт

Інверторний компресор з регулюванням швидкості CTC EcoAir 600M оснащений компресором зі змінною швидкістю, який адаптується до ваших потреб. Це також означає, що тепловий насос легко підібрати, і незалежно від розміру приміщення, завжди є відповідна модель.

Екологічно чисті та відновлювальні джерела

CTC EcoAir 600M оптимізований для найкращого використання екологічно чистої енергії повітря. А оскільки для цього не потрібно бурити свердловини та облаштовувати геополе, його легко встановити.

Багато гарячої води та максимальний комфорт CTC EcoAir 600M ідеально поєднується з внутрішнім модулем CTC EcoZenith i350. Він оснащений високоефективним водонагрівачем, який виробляє понад 300 літрів гарячої води. Завдяки унікальному кольоровому сенсорному екрану та вдосконаленій та надійній системі управління клімат у приміщенні автоматично регулюється для максимального комфорту.

EnergyFlex

Аксесуар EnergyFlex дозволяє легко додавати альтернативні джерела опалення, такі як сонячні панелі, камін або існуючий котел. EnergyFlex є стандартною комплексною системою та дає вам багато варіантів в майбутньому в плані розумного та екологічного опалення. Чому б не підключити басейн, щоб ви також могли насолодитися влітку?