Внутрішній модуль EcoZenith 255

image
image
image

Файли для скачування

Буклет

Матриця сумісності

Каталог

Аксесуари

CTC EcoZenith i255 має сенсорний дисплей з дуже зручним інтерфейсом, за допомогою якого ви можете легко отримати доступ до всіх функцій, як і з вашого смартфона. Ви також можете дзеркально відображати дисплей на своєму планшеті, телефоні або комп’ютері. Але найголовніше, що він має
зручний інтерфейс та чіткі символи, які полегшують регулювання опалення, гарячої води та дозволяє отримувати безліч операційної інформації.
Внутрішній модуль ніколи не повинен бути слабкою ланкою – тоді не буде значення, наскільки ефективним є ваш тепловий насос. Для CTC EcoZenith i255 ми обрали ту саму технологію, що і для геотермального теплового насоса CTC EcoHeat. CTC EcoZenith i255 оснащений вбудованим буферним
баком, який забезпечує хороші умови роботи компресора, незалежно від системи опалення. Це мінімізує ризик клацань та інших шумів у радіаторній системі. CTC EcoZenith i255 має багато переваг:
Як щодо інтелектуального управління тепловим насосом? Кольоровий сенсорний екран? Зв’язок із
сонячними панелями? І це лише кілька прикладів.
Найважливіша функція внутрішнього модуля – виробляти багато гарячої води якомога економніше та
швидше. CTC EcoZenith i255 не підведе вас і вашу сім’ю. CTC EcoZenith i255 завжди встановлюється разом з тепловими насосами CTC EcoAir або CTC EcoPart та забезпечує подачу гарячої води при температурі до 65 ° C. Ємність вміщує цілих 223 літри. Виберіть відповідну висоту (1,65 або 1,90 м) Кришка корпусу (на фото) є стандартною, але доступна у декількох висотах для більш акуратної установки.
Ви можете додати інші джерела енергії зараз чи пізніше. З двома доступними зєднаннями ви можете
легко додати, наприклад, сонячне опалення, камін з водяною сорочкою або навіть басейн! Виріб може стандартно управляти двома окремими контурами опалення. Ви також можете охолодитися влітку, якщо доповнити геотермальний тепловий насос модулем пасивного охолодження, який використовує прохолодну температуру свердловин для приємної прохолоди влітку.
CTC EcoZenith i255 має стандартне підключення до Інтернету, тому ви можете легко дистанційно керувати своїм тепловим насосом. Щоб забезпечити сумісність із розумними будинками, виріб обладнаний для підключення до Alexa, Google Home тощо. Він також підтримує SmartGrid, що означає, що він обладнаний для електромереж майбутнього.
Переваги
– Стильний дизайн
– Інтелектуальний сенсорний дисплей зі зручним інтерфейсом
– Економічний: заощаджуйте до 80% з геотермальним ТН
– Нагріває горячу воду до температури 65 0С

– Доступний у двох розмірах по висоті та 3 версіях
– Комфортний, стабільний нагрів
– Має вбудований контролер для теплового насоса
– Може управлятися зі смартфону з аплікацією myUplink
Моделі
Бойлер системи опалення CTC EcoZenith i255 L (1650) Export 3X400V, заказний номер: 589500011
Бойлер системи опалення CTC EcoZenith i255 L Inox (1650) 3X400V нерж., заказний номер: 589501001
Бойлер системи опалення CTC EcoZenith i255 L (1650) 1x230V, заказний номер: 589500002