Серія геотермальних теплових насосів EcoPart 600М

image
image

Файли для скачування

Буклет

Буклет

Аксесуари

Технічні характеристики

Матриця сумісності

CTC EcoPart 600M – це нова серія компактних інверторних теплових насосів з тією ж продуктивністю, що і CTC GSi, але без контролера та нагріву гарячої води. CTC EcoPart 600M автоматично адаптується до вимог будівлі протягом року. Коли потрібно більше тепла, потужність теплового насосу  збільшується. Коли потрібно меньше тепла, компресор переходить на менші обороти і потужність зменьшується. Це означає, що ви завжди досягнете максимальної економії.

Невеликий, але потужний

CTC EcoPart 600M має низьку висоту, всього 775 мм, тому ідеально підходить для приміщень з низькими стелями. CTC EcoPart 600M випускається у двох моделях (12 і 16 кВт), а також може бути підключений послідовно у каскад до 10 одиниць для задоволення більших потреб у опаленні.

Гаряча вода та контроль

Для отримання повноцінної системи CTC EcoPart 600M можна доповнити внутрішнім модулем CTC EcoZenith i550 Pro, що дає вам майже необмежені можливості для створення гнучкої системи опалення.

Крім того, CTC EcoZenith i550 Pro забезпечує велику кількість гарячої води. При витраті 22 літрів на хвилину вона забезпечить понад 600 літрів гарячої води при 40 ° С, що достатньо для того, щоб 15 підлітків прийняли душ.

Якщо у вас є більші потреби або якщо у вас вже є система, яку ви хочете доповнити, CTC EcoLogic Pro дозволяє підключити до вашої гарячої води та системи опалення до десяти теплових насосів. Контролер в CTC EcoZenith та CTC EcoLogic Pro може керувати всією системою опалення, а також може контролювати виробництво гарячої води відповідно до ваших уподобань та потреб.

Автоматична адаптація до геотермального колектору Якщо у вас є старий тепловий насос, який потрібно замінити, це не проблема, оскільки виріб автоматично адаптується до існуючого геополя.