Серія повітряних теплових насосів EcoAir 400

image
image
image
image

Файли для скачування

Буклет

Інструкція

Матриця сумісності

Каталог

Аксесуари

Технічні характеристики

CTC EcoAir 400 відбирає енергію навіть з холодного повітря, аж до -22 ° C, і нагріває гарячу воду до 65 ° C для використання як для побутової гарячої води, так і для опалення. CTC EcoAir 400 випускається в декількох моделях (від 6 до 17 кВт), тому незалежно від споживання будівлі завжди можна підібрати відповідний тепловий насос.

CTC EcoAir 400 найкраще працює із внутрішніми модулями CTC EcoZenith із вбудованим керуванням тепловим насосом. Якщо у вас є котел, який ви хочете додати як резерв до CTC EcoAir 400, ви можете скористатися одним з наших блоків управління для цього. Блок управління може управляти всією вашою системою опалення та може контролювати виробництво гарячої води відповідно до ваших уподобань та потреб.

Більше енергії, менше шуму та краща економія

CTC EcoAir 400 оснащений ефективним спіральним компресором (старт/стоп), електронним розширювальним клапаном і вентилятором з надзвичайно низьким рівнем шуму. Розморожування на вимогу та сезонна ефективність гарантують тривалий термін служби та значну економію.

Більше рівномірного тепла протягом року

Наша технологія змішувальних клапанів у внутрішніх модулях CTC EcoZenith i250 та CTC EcoZenith i550 Pro забезпечує більш рівномірне опалення. Оскільки температура в системі є сталою, дратівливі звуки розширення (клацання) в підлозі та трубах відсутні.

Свіжа гаряча вода без легіонели

У наших внутрішніх модулях гаряча вода виробляється під час її використання. Таке рішення означає, що ви завжди отримуєте нову, свіжу гарячу воду без легіонели.

Також для будинків із системами прямого електропостачання (функція SmartGrid)

CTC EcoAir 400 також працює для будинків з системою прямого електропостачання. Додайте один або кілька конвекторів, які використовують безшумні вентилятори для поширення тепла по будинку (дана функція не підтримується електромережами в Україні).