SmartControl

image

Файли для скачування

Інструкція

CTC SmartControl забезпечує оптимізацію опалення, гарячої води та вентиляції.

Система базується на шлюзі CTC SmartControl Gateway, базовому блоці, здатному керувати до семи додаткових бездротових аксесуарів. Серія складається з декількох розумних аксесуарів: бездротового датчика температури, що живиться від сонячних батарей, і мульти-кнопки, здатної керувати низкою різних функцій, таких як додаткова гаряча вода. Якщо ваш будинок має товсті підлоги та стіни, можливо, вам знадобиться посилити сигнал. Доступний ретранслятор, який підсилює сигнали між різними аксесуарами.

Також доступні датчики вологості та CO₂, які можуть контролювати вентиляцію за потребою. Датчик вологості автоматично збільшує вентиляцію в душових або пральних приміщеннях, коли підвищується вологість повітря. Датчик CO₂ забезпечує зменшення вентиляції, коли нікого немає вдома, і здатний збільшити вентиляцію, коли в гості приїжджає сім’я або друзі.

CTC SmartControl гарантує, що вентиляція завжди оптимізована для забезпечення стабільно хорошої якості повітря, а також як вентиляція, так і споживання енергії підтримуються на оптимальних рівнях.