Серія геотермальних теплових насосів EcoHeat 400

image
image
image

Файли для скачування

Буклет

Каталог

Аксесуари

Технічні характеристики

CTC EcoHeat – це серія простих теплових насосів, які нагрівають будівлю та гарячу воду за допомогою компресора з функцією старт/стоп.

CTC EcoHeat 400 доступний у чотирьох моделях (6-12 кВт) і є надійним і тихим геотермальним тепловим насосом, який може заощадити до 80% від ваших поточних потреб в енергії.

CTC EcoHeat 400 підходить для різних систем опалення: однотрубних і двотрубних систем, для радіаторів і конвекторів, а також для теплої підлоги. За допомогою аксесуарів додаткових клапанів або групи змішувальних клапанів ви можете керувати двома окремими системами опалення.

CTC EcoHeat 400 має найвищу ефективність завдяки розробці схеми холодоагенту з електронним розширювальним клапаном та ефективним тихим спіральним компресором. Компресорні та холодильні компоненти укладені в окремий звукоізольований блок. Це забезпечує надзвичайно низький рівень шуму і робить його найтихішим геотермальним тепловим насосом, який ми коли-небудь розробляли.

З тепловим насосом CTC EcoHeat 400 ми гарантуємо ГВС, що не містить легіонели. Наше унікальне рішення виробляє гарячу воду, коли це потрібно.

CTC EcoHeat 400 оснащений 4,3-дюймовим кольоровим сенсорним екраном. Але найголовніше – це те, що він має зручний інтерфейс і чіткі символи – ви можете легко регулювати тепло, гарячу воду та інші функції або отримувати різноманітну операційну інформацію.

Тепер ви також можете охолонути влітку. Доповнюйте систему модулем пасивного охолодження CTC Comfort, яке використовує прохолодну температуру свердловини для приємного прохолодного повітря.

Для CTC EcoHeat 400 ми обрали власну технологію, яка забезпечує набагато рівномірніший нагрів без коливань температури. Радіатори та підлога завжди підтримують точну температуру. CTC EcoHeat 400 має вбудований водяний буфер, що створює істотно кращі експлуатаційні умови для компресора. Це означає, що ви не почуєте ні клацання, ні шуму в трубах, підлозі чи радіаторах.

Свобода з EnergyFlex. Ви можете додати інші джерела енергії зараз або пізніше. З двома доступними з’єднаннями, ви завжди можете підключити, наприклад, сонячне опалення, камін з водяною рубашкою або навіть басейн!

За допомогою Інтернет-аксесуара CTC та програми CTC Connect + ви можете легко керувати тепловим насосом за допомогою свого смартфона. Ви можете безкоштовно завантажити додаток із магазину додатків або Google Play.