Серія геотермальних теплових насосів GS 600

image
image

Файли для скачування

Буклет

Каталог

Аксесуари

Технічні характеристики

CTC GS 600 – один з найдоступніших теплових насосів Швеції, і він забезпечить комфортне опалення за найменших можливих витрат протягом багатьох років. CTC GS в стандартній версії простіший, ніж інші наші теплові насоси, оскільки певні компоненти доступні в якості аксесуарів, наприклад, верхня кришка і розширювальний бак. CTC GS випускається у двох моделях (6 та 8 кВт) та ємністю гарячої води 300 літрів! Для досягнення найнижчого споживання енергії вони оснащені циркуляційними насосами з низьким рівнем енергії та дуже ефективною ізоляцією. CTC GS підходять як для обігріву підлоги, так і для радіаторів, і вони можуть керувати двома контурами радіаторів як стандарт.

Автоматичний блок управління має 4,3-дюймовий сенсорний екран з чіткими символами та зручним інтерфейсом, що дозволяє легко регулювати опаленням та гарячу воду або отримувати операційну інформацію.

CTC GS надзвичайно ефективні завдяки особливій схемі холодоагенту з електронним розширювальним клапаном і спіральним тихим компресором. Для досягнення найнижчого рівня шуму компресор та всі інші компоненти охолодження укладені в окремий звукоізольований блок.

Для простого та зручного монтажу вироби мають знімний модуль охолодження, легкодоступний клемний блок для датчиків, вентиляційний блок тощо. Крім того, і кабель живлення, і датчик первинного потоку встановлені на заводі. Фільтр з магнетитом, що постачається, також забезпечує збереження чистоти вашого опалювального контуру.

Завдяки EnergyFlex у вас є можливість доповнити систему сонячною панеллю або підключити існуючу систему з твердопаливним котлом або камін з водяною рубашкою. Для ефективного обігріву вашого басейну також можна підключити CTC GS. Доповнення до CTC EcoComfort, який використовує прохолодну температуру свердловини і забезпечує приємне охолодження влітку.

За допомогою Інтернет-аксесуара CTC та програми CTC Connect + ви можете легко керувати тепловим насосом за допомогою свого смартфона. CTC GS також є VentReady, а це означає, що вони готові оснаститися інтелектуальними аксесуарами для контролю вентиляції та домашньої автоматизації. Ми називаємо ці аксесуари CTC SmartControl. Блок управління, який перевіряє бездротові сигнали щодо температури, вологості та рівня вуглекислого газу, забезпечуючи оптимізацію опалення, гарячої води та вентиляції.